Poświąteczny koktajl odchudzający

  1. 16.12.2016
  2. Redakcja Kobieta WP
  3. 15 minut
  4. prosty

Składniki

  • duży pęczek natki pietruszki
  • 1 mały ogórek lub średniej wielkości zieloną paprykę
  • 1 cytryna
  • 1 szklanka wody

Przygotowanie

Świąteczne przejedzenie wielu osobom daje się we znaki. Nadprogramowe kilogramy po wigilijnych przysmakach mogą skutecznie popsuć humor przed sylwestrem. Aby szybko wrócić do formy, warto zastosować smaczny i szybki detoks. Doskonałym pomysłem jest pietruszkowy drink.

Przygotowanie koktajlu z pietruszki jest bardzo proste. Warzywa posiekaj i połącz za pomocą blendera, dodaj sok z cytryny i wodę, a następnie ponownie zmiksuj. Przelej do szklanki i wypij.

Dla najlepszych efektów należy pić ten napój każdego ranka na czczo przez 3-5 dni, a następnie zrobić 10-dniową przerwę i ewentualnie powtórzyć kurację. Nie należy przeprowadzać jej jednak częściej niż raz na pół roku. Koktajl pomoże spalić więcej kalorii, oczyści organizm z toksyn i uzupełni braki cennych składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. W trakcie pięciu dni można stracić nawet do 3,5 kilograma. Wynik taki można uzyskać jedynie przy jednoczesnym wyeliminowaniu produktów przetworzonych i żywności o wysokiej zawartości cukru. Poleca się dodatkowo spożywać optymalną ilość wody, aby nie doprowadzić do odwodnienia i zażywać codziennej dawki ruchu. Efekty spożywania tego drinku widać natychmiastowo - poczujemy się lżej, będziemy mieli więcej energii, a waga będzie spadać.

Produkty