Chcesz podarować komuś słuchawki? Oto różne modele o różnych zastosowaniach

  1. 19.12.2016
  2. Redakcja WP Tech

Niektórzy nie potrafią rozstać się z muzyką. Jeżeli wiesz, że twój bliski w drodze do pracy albo podczas treningu zawsze ma na uszach słuchawki, podaruj mu w prezencie nowy model. Święta to świetna okazja na zakup takiego gadżetu – zwłaszcza biorąc pod uwagę atrakcyjne ceny na Święta w MediaExpert.

Szukasz słuchawek małych, dobrych, lekkich i niemal niezauważalnych? Takich, w których można nawet pracować? W takim razie wybierz douszne słuchawki JBL T100A. To model stworzony w oparciu o technologię Pure Bass, zapewniającą głębokie, wyraziste brzmienie. Obsługiwane pasmo przenoszenia 20-22000 Hz gwarantuje, że użytkownik usłyszy praktycznie każdy, nawet najniższy i najwyższy dźwięk zapisany w pliku z nagraniem. Zintegrowany mikrofon liniowy pozwala natomiast rozmawiać przez telefon bez zdejmowania słuchawek. Pomiędzy rozmową a muzyką można wygodnie przełączać się za dotknięciem jednego przycisku.

Hitem cenowym i jakościowym są w MediaExpert słuchawki Panasonic RP-HJE125E-W. To również małe słuchawki dokanałowe (douszne) o jeszcze większym paśmie przenoszenia, obejmującym zakres 10-24000 Hz. Wpływające na głośność dźwięku wartości, czyli czułość (97 decybeli) oraz impedancja (16 omów), znajdują się na świetnym poziomie, biorąc pod uwagę zaskakująco niską cenę urządzenia. Słuchawki Panasonic grają wyraziście, ale nie ogłuszająco. To znakomity prezent dla osób, którym zależy na dobrej jakości dźwięku, ale niekoniecznie na jego najgłośniejszym brzmieniu.

Dla kobiety doskonałym prezentem będą stylowe, utrzymane w delikatnie różowej kolorystyce słuchawki Sony MDRZX110P. Jeden z najlepszych producentów elektroniki na świecie proponuje model z miękkimi, wygodnymi nausznikami, wyposażony w 30-milimetrowe dynamiczne przetworniki akustyczne.

Pasmo przenoszenia to 12-22000 Hz, czułość – 98 dB, a impedancja – 24 omy. Oznacza to, że słuchawki mogą grać całkiem głośno nawet wtedy, gdy wskaźnik głośności na odtwarzaczu znajduje się na niskim poziomie. Brzmienie będzie natomiast wyraźne i równe, niezależnie od tego, gdzie słuchamy muzyki – w domu, parku czy autobusie.

Sony MDRXB450APW to kolejny model od słynnego japońskiego producenta, który znajdziesz w znakomitej cenie w MediaExpert. Te słuchawki będą znakomitym prezentem dla prawdziwego melomana, który jest w stanie wyłapać nawet drobne subtelności w dźwięku. Pasmo przenoszenia jest zaskakująco duże – urządzenie generuje dźwięki z zakresu 5-22000 Hz. To oznacza, że jest w stanie odtworzyć nawet najgłębsze basy, które zostaną usłyszane tylko przez najbardziej wprawne ucho. Wysoka czułość 102 dB i impedancja 24 omy, w połączeniu z bardzo wygodnymi nausznikami, sprawiają, że ze słuchawek można z powodzeniem korzystać nawet w pobliżu źródła hałasu.

Szukasz słuchawek równie dobrych, nausznych, a przy okazji bezprzewodowych? W takim razie podczas najbliższej wizyty w MediaExpert zwróć uwagę na model Philips SHB3060WT/00. To urządzenie o wydajności porównywalnej ze sprzętem Sony, świetnie izolujące dźwięk z zewnątrz, wyposażone w mikrofon, a zarazem łączące się przez Bluetooth – np. ze smartfonem. Jednocześnie możliwe jest korzystanie z połączenia przewodowego – i to wygodnego, gdyż dołączony do zestawu przewód ma długość 1,2 m. Philips SHB3060WT/00 będzie znakomitym prezentem dla każdego: miłośnika muzyki, słuchacza audiobooków i gracza.

Udostępnij Tweetnij Wykop