Drobne AGD, czyli małe co nieco dla pani domu

  1. 29.12.2016
  2. Redakcja WP Tech

Ile razy obiecywałaś sobie – od Nowego Roku zaczynam ćwiczyć, idę na kurs jogi, będę więcej czytać, zrobię coś dla siebie? Często tego typu postanowienia mogły kończyć się niepowodzeniem z powodu braku czasu lub nieumiejętności zarządzania nim. W 2017 roku może być inaczej! Zapisz swoje cele i zastanów się, co może pomóc ci je osiągnąć, znajdź też chwilę na codzienne przyjemności. Przydatny będzie mały sprzęt AGD, który pozwoli ci zaoszczędzić czas. Sprawdź nasze hity – inwestycje, które będą procentować każdego dnia.

Ekspres DE LONGHI EC 156.B będzie świetnym towarzyszem podczas zimowych poranków i wieczorów dla ciebie i całej rodziny. Pojemność zbiornika na wodę 1 l sprawia, że naraz można przygotować kilka kaw, natomiast obecność dyszy do spieniania mleka pozwala rozkoszować się smakiem wspaniałych włoskich przysmaków, takich jak cappuccino czy latte. Ekspres jest przystosowany do wykorzystania saszetek E.S.E., dzięki którym przygotowanie kawy trwa tylko chwilę. Bojler ze stali nierdzewnej wytrzymuje użytkowanie nawet przez długie lata. Dzięki tej inwestycji zyskasz dodatkową energię do działania!

Dostarczanie organizmowi cennych składników odżywczych to podstawa dobrego samopoczucia. Zdrowe i smaczne posiłki czy napoje można przygotować z blenderem BRAUN MQ700, także dostępnym w znakomitej cenie w Media Expert. To małe, poręczne i bezpieczne urządzenie, idealnie do miksowania zup-kremów, sosów, przecierów czy konfitur. To doskonały sprzęt zwłaszcza dla młodych rodziców, którzy w prosty sposób będą mogli zblendować warzywa dla swojej pociechy i tym samym zaoszczędzić czas. Sprzęt można wykorzystywać do blendowania składników zimnych lub gorących, a jego czyszczenie odbywa się błyskawicznie. Kolejne minuty dla ciebie!

Prowadzisz zdrowy tryb życia? Mnóstwo radości sprawi ci także wyciskarka ZELMER ZJP1600W. Dzięki niej przygotowanie soku ze świeżych owoców lub warzyw zajmie dosłownie chwilę. Urządzenie służy ponadto do otrzymywania ekstraktów z ziół. Duży pojemnik na miąższ, o pojemności 1,2 l sprawia, że możliwe jest jednorazowe przygotowanie dużej porcji soku. Antypoślizgowe nóżki zapewniają bezpieczeństwo i wygodę użytkowania, zaś dzięki schowkowi na przewód odstawienie wyciskarki do szafki nie stanowi żadnego problemu.

W Media Expert znajdziesz również tak przydatny sprzęt, jak wypiekacz do chleba ZELMER ZBM0900W. Dzięki niemu przygotowywanie własnych wypieków stanie się szybkie i łatwe. Wypiekacz pozwala przyrządzić nie tylko tradycyjny biały chleb, ale i chleby razowe, bułki, ciasto francuskie czy słodkie wypieki. Oferuje aż osiem programów pieczenia, przystosowanych do różnego typu smakołyków. Zainwestuj w niego, jeśli obiecałaś sobie, że będziesz dbać o to, co jesz.

Planujesz częściej spotykać się z przyjaciółmi? Idealną inwestycją, która zaprocentuje wiosną i latem, będzie grill TEFAL GC2050 Minute. Pozwala on przygotowywać potrawy – mięsa czy warzywa – w tradycyjnej postaci grillowanej lub barbecue, z dwustronnym opiekaniem. Wygodne i bezpieczne kucharzenie zapewnia nienagrzewający się uchwyt. Płyty, na których układane są potrawy, są pokryte powłoką zapobiegającą przywieraniu. Można je bez obaw myć w zmywarce.

Kolejnym sprzętem, który z powodzeniem posłuży tobie i całej rodzinie, będzie suszarka PHILIPS HP8103/00. To niedrogie, wydajne urządzenie o długim przewodzie i bardzo wygodnym uchwycie, pozwalające bezproblemowo suszyć krótkie i długie włosy. Moc 1400 W, w połączeniu z wąskim koncentratorem powietrza, umożliwia szybkie, a zarazem delikatne suszenie. Do dyspozycji są dwie prędkości działania. Po użyciu suszarki można ją odwiesić na haczyk, korzystając z wygodnie umieszczonego uchwytu.

Małe rzeczy, a cieszą. Dzięki nim szybciej osiągniesz swoje cele. Powodzenia!

Udostępnij Tweetnij Wykop