Najlepsze prezenty dla graczy

  1. 12.12.2016
  2. Redakcja Tech WP

Jednym z najpopularniejszych i najprostszych prezentów dla graczy jest kupno gry. Którą z nich jednak wybrać? Co jeszcze ucieszy gracza? Sprawdziliśmy, co jest modne w tym sezonie i jakie akcesoria ucieszą zapalonych graczy.

Dla komputerowego gracza i jednocześnie miłośnika piłki nożnej trafionym prezentem z pewnością będzie najnowsza edycja gry FIFA. FIFA 17 to pełna emocji produkcja, pozwalająca rozgrywać na ekranie komputera mecze z udziałem najważniejszych światowych drużyn. Użyty w grze silnik Frostbite znacząco polepszył realizm rozgrywek w porównaniu z poprzednimi edycjami, a także umożliwił wprowadzenie trybu fabularnego. W tym trybie gracz wciela się w młodego piłkarza i kieruje go drogą do sławy. W świątecznej promocji MediaExpert kupicie te gre.

Dla posiadaczy konsoli PlayStation 4 polecamy z kolei świetną grę przygodową Uncharted 4: Kres Złodzieja Uncharted 4: Kres Złodzieja. Jest to czwarta część przygód Nathana Drake’a, który znów poszukuje ukrytego skarbu. Ciekawe misje i zadania (włącznie z eksploracją niemieckiego U-bota w środku tropikalnej dżungli), świetna grafika i dużo, dużo zabawy w pokonywaniu, niełatwych czasem, zadań.

Dla posiadaczy konsol Xbox One polecamy słynną grę Forza Horizon 3. Do dyspozycji mamy 350 samochodów, których detale oddano z najwyższym pietyzmem. Możemy się nimi poruszać na wielu trasach poprowadzonych przez tereny Australii. Gra słynie ze świetnej fizyki i dużego realizmu jazdy. W promocji świątecznej MediaExpert kupicie obie gry.

Komputerowi gracze docenią także prezent w postaci specjalnej klawiatury lub myszki. NATEC Genesis RX66to dedykowana graczom, mechaniczna klawiatura z podświetleniem. Wyposażono ją w 120 klawiszy, w tym bardzo przydatne graczom klawisze makro, 10 klawiszy multimedialnych oraz 5 w pełni programowalnych przycisków. Jest ona także cicha i solidnie wykonana.

Jeśli jednak wolelibyście wybrać na prezent myszkę, to polecamy urządzenie Logitech Wireless MX Master. To ergonomicznie zaprojektowana mysz z bardzo czułym czujnikiem laserowym o rozdzielczości 1600 DPI. Bezprzewodowe połączenie z komputerem ogranicza ilość kabli na biurku, a pięć przycisków dostępnych na obudowie można zaprogramować wedle własnych potrzeb.

W wielu grach bardzo istotny jest dźwięk, który może zdradzić położenie przeciwka, albo stronę, z której nadlatuje pocisk. To właśnie z tego powodu gracze przywiązują dużą wagę do słuchawek. Ciekawym pomysłem na praktyczny prezent są słuchawki Kingston Hyper XCloudCore. Nauszniki i pałąk pokryto wysokiej jakości materiałami, dzięki czemu nawet podczas długich rozgrywek gracz nie odczuje dyskomfortu związanego z uciskiem. Słuchawki wyposażono także w mikrofon zamontowany na pałąku. Duże, 53 mm membrany przenoszą dźwięk w szerokim paśmie od 15 do 25000 Hz. W MediaExpert kupimy je w światecznej promocji.

Konsole sprzedawane są w zestawach tylko z jednym kontrolerem. Wiele gier umożliwia jednak grę w dwie osoby. Dodatkowo, nic tak nie zepsuje zabawy jak wyładowany pad w środku rozgrywki. W MediaExpert znajdziecie szeroki wybór kontrolerów do PS4 oraz Xbox One.

Udostępnij Tweetnij Wykop