Najlepsze prezenty do 100 zł

  1. 2.12.2016

Dysponując budżetem nie większym niż 100 zł, można kupić wiele ciekawych i atrakcyjnych prezentów świątecznych. Budżet ten wystarczy na kupno nawet gadżetów elektronicznych i gier - zarówno klasycznych planszówek, jak i tych przeznaczonych na komputery. Zobaczcie nasze propozycje za maksymalnie „stówę”.

W MediaExpert za około 100 zł kupicie inteligentną opaskę Acer Liquid Leap. Za jej pomocą można np. sterować muzyką w telefonie, odczytywać powiadomienia z portali społecznościowych, dostawać informację o przychodzących połączeniach i wiadomościach, czy też terminach zapisanych w kalendarzu. Liquid Leap pozwala także na monitorowanie codziennej aktywności sportowej. Zmierzy pokonany dystans, liczbę kroków, spalone w ciągu dnia kalorie, a nawet może monitorować jakość naszego snu. Urządzenie jest wodoodporne, a wbudowana bateria pozwala na jego działanie nawet przez sześć dni. Do tego dochodzą wymienne paski, dzięki którym każdy może indywidualnie podkreślić swój styl.

Każdy posiadacz smartfona wie, że jego bateria potrafi się wyczerpać w błyskawicznym tempie. Wystarczy poprzeglądać trochę internet, pograć albo obejrzeć teledysk, aby wyraźnie uszczuplić zapas energii. Dla wszystkich osób, które mają problem z pojemnością akumulatora w swoim telefonie, idealnym prezentem będzie dostępny w MediaExpert powerbank Kiano Slim 5000. Ma on pojemność 5000 mAh, co pozwoli nawet na dwukrotne naładowanie smartfona albo jeden raz tabletu. Wewnątrz znajduje się ogniwo litowo-polimerowe, co jest gwarancją bezawaryjnej pracy przez długi czas. Dodatkową zaletą są dwa porty USB, dzięki czemu możemy jednocześnie ładować dwa urządzenia.

Gry planszowe to zawsze fajny prezent, który wielokrotnie pozwala miło spędzić czas z rodziną i znajomymi. W niskiej cenie możecie kupić klasyczną i lubianą grę Monopoly. Dzięki niej każdy może stać się rekinem biznesu i zarządzać nieruchomościami. Gra występuje w wielu odmianach i np. edycję z polskimi miastami kupicie w MediaExpertza niecałe 100 zł. Dla nieco starszych graczy polecamy natomiast polską grę EGO. Tutaj zadaniem graczy jest sprawdzenie, jak dobrze znamy swoich przyjaciół. W grze losuje się karty, na których zapisane są pytania (łącznie ponad 400 niebanalnych pytań) dotyczące różnych aspektów życia. Ty czytasz pytanie i dostępne odpowiedzi, a pozostali gracze próbują na podstawie ich wiedzy o Tobie przewidzieć, jakiej odpowiedzi udzieliłeś.

Miłośnicy gier komputerowych mogą ucieszyć się z prezentu, jakim jest gra Sims 4 Miejskie Życie. W tej wersji bohaterowie przemierzają miejską dżunglę, w której poznają ulicznych artystów, odwiedzają bary karaoke czy malują murale. To, jak potoczą się losy bohaterów zależy tylko od nas. Gra przeznaczona jest dla osób w wieku od 12 lat i kupimy ją w MediaExpert za niecałą „stówę”.

Młodzież powinna ucieszyć się także z prezentu, jakim jest bezprzewodowy głośnik Bluetooth Philips BT50A. Niewielkie rozmiary sprawiają, że urządzenie bez problemu zmieści się do plecaka, a nawet kieszeni kurtki. Wbudowany akumulator zapewnia do sześciu godzin nieprzerwanej pracy, a moc 2W sprawia, że bez problemu nagłośnimy niewielki pokój. Zaletą produktu Philipsa jest także funkcja, która zapobiega obcinaniu pasma, przez co urządzenie generuje głośny, a zarazem wolny od zniekształceń dźwięk.

Udostępnij Tweetnij Wykop